Fotbal na ČT4 Sport


Fotbalové přímé přenosy, záznamy, magazíny a zpravodajství jsou nedílnou součástí programu ČT4 Sport. Fotbal patří v Česku mezi nejpopulárnější sporty a ČT4 Sport mu věnuje hodně prostoru. Vysílají se zde např. přenosy z Gambrinus ligy, různé fotbalové magazíny a také přenosy z Mistrovství světa i Mistrovství Evropy ve fotbale. Z mezinárodních klubových soutěží pak nechybí přímé přenosy z prestižní Ligy mistrů. Fanoušci kvalitního fotbalu si tak na televizní stanici ČT4 Sport rozhodně přijdou na své.

Tapety na plochu ke stažení zcela zdarma. Česká televize je největší česká televizní společnost.

Lední hokej na ČT4 Sport

Hodně prostotu věnuje ČT4 Sport také lednímu hokeji. Ten je tu zastoupen jednak přenosy a magazíny z české Extraligy ledního hokeje, dále pak např. magazíny z kanadsko-americké NHL a každoročně nechybí ani přenosy z Mistrovství světa v ledním hokeji, kterým ČT4 Sport věnuje maximum prostoru jak ve svém vysílání, tak na internetových stránkách. Lední hokej tak už dlouhodobě patří mezi nejdůležitější sporty v nabídce stanice ČT4 Sport.


Ostatní sporty na ČT4 Sport

ČT4 Sport je jedním z programů veřejnoprávní České televize a tak jako televize veřejné služby má za úkol věnovat se i méně známým sportům nebo sportům, které ve vysílání komerčních televizí nemají prostor. ČT4 Sport se hodně věnuje především domácím soutěžím, takže zde můžeme sledovat např. přenosy z basketbalové ligy, přenosy z florbalu, volejbal a mnoho dalších sportů. Svoje místo má na ČT4 Sport i tenis, atletika, zimní sporty a řada dalších. V programu pak najdeme nejen přímé přenosy a záznamy, ale také různé magazíny, dokumenty, zpravodajské pořady, ale třeba i diskuse se zajímavými hosty.

Velké světové akce na ČT4 Sport

Kromě domácích soutěží patří mezi hlavní pilíře programu na ČT4 Sport přímé přenosy a kompletní zpravodajství z významných mezinárodních akcí. Mezi ty nejdůležitější patří zejména letní a zimní olympijské hry, dále pak mistrovství světa ve fotbale, mistrovství světa v ledním hokeji, mistrovství Evropy ve fotbale a spousta dalších významných sportovních událostí. Díky zkušenému a kvalitnímu týmu komentátorů, kameramanů, režisérů a dalších pracovníků patří přenosy z produkce České televize k těm nejkvalitnějším nejen v rámci Česka, ale i ve světovém měřítku.

Nové filmy online ve světě a v České republice. Horoskopy přináší horoskop na každý den, čínský horoskop, horoskop na rok, výklad karet, online astrologickou poradnu a mnoho dalšího. Iveta Bartošová je populární česká zpěvačka. Na tomto serveru naleznete především texty písní českých a zahraničních interpretů, karaoke texty, videoklipy youtube a překlady. Vtipy na každý den.


Reklama:

Levné knihy a DVD pro všechny. Hubnutí zdravě a rychle s našimi odbornými poradci. Kola Olpran za velice nízké ceny. DVD filmy za super ceny pro kluky i pro holky. Pokud vlastníte notebook, podívejte se na naše baterie do notebooků, které pro Vás máme skladem za velmi výhodné ceny. Kvalitní elektronika, baterie, akumulátory a adaptéry za super ceny.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!